Nejnovější recenze ze sekce Elektronické registrační pokladny

Přidáno: 18. března 2018

• Snadné ovládání

Reakce značky Sunmi

Děkujeme za Váš nákup u našeho hlavního partnera na https://www.eet-nejlevneji.cz...

Smart software Markeeta

Smart software Markeeta

Přidáno: 28. února 2018

• Cena a neochota řešit vzniklý problém. Za ty peníze pro zákazníka nic neudělají.

Přidáno: 8. ledna 2018

• Jednoduchy provoz
  • Mnoho užitečných funkci
  • Používali jsme Elcom kasu a bylo to jako tesat do kamene
  • Máme krátce, ale nenašli jsme nevýhodu
  • Můžete si stáhnout aplikaci dle vlastního uvážení
  • Zatím nic

Reakce značky Sunmi

To jsme rádi, že jste s pokladnou spokojeni a nyní náš hlavní prodejní partner dává k pokladně zdarma 10 datových sim karet s kreditem 10 x 200 Kč zde: https://www.eet-nejlevneji.cz...

Přidáno: 13. listopadu 2017

Zakoupeno v EET nejlevněji

Chvíli mi trvalo jak vše nastavit,ale teď už vše fajn.

Reakce značky Sunmi

Děkujeme za Váš nákup u našeho nejvýznamnějšího partnera na https://www.eet-nejlevneji.cz... který momentálně k pokladně daruje připojení k internetu až na 5 let zdarma a pomoc se zprovozněním.

Quorion QMP 18

Quorion QMP 18

Ověřený zákazník Consulta Ověřený zákazník

Zakoupeno v Consulta

No Němce zrovna nemusím , ale jejich výrobky , jak auta , a.j.zboží včetně to co nakupuji má dobrý standart

SmartPOS SMP-02

Zakoupeno v E-shop Smable

• cena / výkon
  • SW

Reakce značky Sunmi

Děkujeme za Váš nákup a u našeho nejvýznamnějšího partnera na www.eet-nejlevneji.cz by jste k pokladně dostali navíc připojení k internetu na 3 roky zdarma.

FiskalPRO VX675 WiFi

FiskalPRO VX675 WiFi

Přidáno: 24. října 2017

• Po 6 měsících přestal přístroj fungovat.Výrobce FiskalPRO slíbil řešení do druhého dne,nebot se jedná o EET pokladnu pro evidenci tržeb.Nikdo se neozval a telefon nezvedal.Ozvali se,až po 5 dnech,když jsem přístroj poslal eshopu odkud byl koupen na standartní reklamaci-po konzultaci s Finančním úřadem.
  • Servis FiskalPRO odmítl reklamaci uznat nebot je dle něj na přístroji mechanická závada.
  • U Vámi zaslaného zařízení (394232) Registrační pokladna FiskalPRO VX 675 WiFi/Bluetooth, baterie, Basic (SN: 315-412-334) bylo zjištěno mechanické poškození - zničené PINy.
  • Z tohoto důvodu bohužel nemůžeme reklamaci řešit jako záruční.
  • Závada tedy spočívá v tom,že servírka vytáhne přístroj z nabíječky, na které je připojen,odejde s ním k zákazníkovi,zadá platbu a přístroj připojí zpět dobít pokud není,jinak ho nechá odpojen.Tak jak si každý nabíjí mobilní telefon a odpojuje a připojuje.Takže běžným zacházením se poškodily piny v USB.V návodu k obsluze přístroje není nikde zmínka o tom,že se tohle nesmí.Obrátil jsem se na servis FiskalPRO s tím,že nesouhlasím,aby nebyla reklamace uznána,nebot jsme pouze dávali přístroj na nabíječku.Dle mého názoru je USB nekvalitně uděláno ,není možné,aby po 6 měsících když se cca 3x denně napojí a odpojí nabíječka něco s piny stalo.
  • Překvapivě mi na můj nesouhlas nikdo ze servisu fiskalPRO již neodpověděl.
  • Takže musíme zaplatit opravu cca 4000Kč.
  • Přístroj si kupte,ale nesmíte jej nabíjet,aby se Vám nerozbil....

Přidáno: 23. října 2017

jednoduché používání

Reakce značky Elcom

Jsme rádi, že jste s naší pokladnou spokojeni, uřčitě k tomu přispěl i nákup u našeho nejlépe hodnoceného prodejce na internetu www.eet-nejlevneji.cz

Přidáno: 23. října 2017

Zakoupeno v EET nejlevněji

• vše v jednom, přehledné, stáhnete si aplikaci, která vám vyhovuje nejvíce, jednoduchost ovládání.

Přidáno: 16. října 2017

pro mě dostačující

Reakce značky Sunmi

Děkujeme za Váš nákup u našeho nejvýznamnějšího partnera na www.eet-nejlevneji.cz který momentálně k pokladně daruje připojení k internetu až na 5 let zdarma a pomoc se zprovozněním.

Přidáno: 16. října 2017

Zakoupeno v EET nejlevněji

• Perfektní pokladna s největší výdrží baterie na trhu. Jednoduché ovládání i nastavení pokladny

Zatím žádné

Přidáno: 30. září 2017

• mobilita

Přidáno: 11. září 2017

Jednoduché ovládání i instalace,
pro mnoho funkcí velká spokojenost

Reakce značky Elcom

Jsme rádi, že jste s naší pokladnou spokojeni, uřčitě k tomu přispěl i nákup u našeho nejlépe hodnoceného prodejce www.eet-nejlevneji.cz

X-POS CHD3050

X-POS CHD3050

Přidáno: 30. srpna 2017

• jednoduché ovládání
  • V únoru byl nastaven správný čas.Dnes 30.8.2017se pokladna opožďuje o 21 minut,čož se mi zdá dost.

Elcom EURO-50TE Mini

Elcom EURO-50TE Mini

Přidáno: 26. srpna 2017

(naposledy upraveno 26. srpna 2017)

• jedina vyhoda této pokladny je ze je prenosna a ma hodne funkci
  • spatna viditelnost displeje a tlaci se papir v kotouci a po 3 mesicich nevydava uctenky -pouze odesila na fu.jsou hodne poruchovy a jelikož se vůbec nehodi tam kde se vytisknou 400 uctenek cca za den! odesla uz 2 pokladna tohoto vyrobku a jsem s ni velmi nespokojeny! Lepsi se podivat po kvalitnejsim vyrobku?

proste nekupovat ,neboť ta firma nerada uznava svou chybu tj.reklamaci!!!!!!

Přidáno: 23. srpna 2017

• Pěkný, moderní design
  • Přehledný display

Po zjišťování všech pro a proti jsem se rozhodla pro koupi této pokladny do svého malého obchodu s oblečením. Pokladna šlape jako hodinky a router taky. Ještě se nestalo, že by se na účtenku EET čekalo déle než několik sekund.
Zdá se, že jsem se rozhodla správně, když jsem si vybrala tuto pokladnu. Jsem spokojená a snad to tak i zůstane.

Markeeta Mini Pokladnička SMP-05

Markeeta Mini Pokladnička SMP-05

Přidáno: 7. srpna 2017

Zakoupeno v MARKEETA

Je to moje 3 pokladna. První dvě jsem pořídila přes O2 a byla to chyba. Teď bych se rozhodla jinak. Ani ne po 2 měsících používaní mam u obou technické potíže, často nefunguje terminál, je pomalá a seká se. S Markeetou jsem zatím velice spokojená. Jednoduchá na obsluhu, rychlá.

Přidáno: 6. srpna 2017

• Jednoduché