Elcom Euro-50TEi WiFi

WiFi
Paralelní port

• Snadné ovládání
    • Nemá sklad zboží jako předešlé verze

Pokladna funguje a plní to co jsme předpokládali. Máme jíž několikátou pokladnu od Elcom a jsme spokojeni

EET nejlevněji (prodejce)

Jsme rádi, že jste s naším produktem spokojeni a tato pokladna je stále za nejnižší cenu V ČR u nás zde:

• bez měsíčního paušálu

Čtečka karet
USB
WiFi
Paralelní port

Pokladna s možností připojení přes wifi.

Výhody:

Ideální na mobilní prodej díky malým rozměrům

Pohodlné editování textů a programování

Data a analýzy pro strategické rozhodování

Odolná silikonová klávesnice s velkými klávesami

Jednoduchá a rychlá výměna pásky

Jednoduše vyměnitelný akumulátor vydrží 12 hodin účtování

Přehledný a dobře čitelný displej

Zařízení obsahuje integrovanou interní paměť

EET Registrační pokladna Euro-50TEi CZ Mini je svými vynikajícími vlastnostmi, rozměry a celkovým vzhledem, určená právě vám. Ať už potřebujete být při své práci dokonale mobilní a nezávislý od svého pokladního místa, nebo potřebujete pokladnu, která na stole zabere málo místa a přitom moderním a elegantním vzhledem bude ladit s prostředím. Mějte pokladnu vždy po ruce. Díky malým kompaktním rozměrům není pokladna náročná na prostor. V jejím designu se spojuje modernost a nadčasovost. Ergonomický tvar a nízká hmotnost ji předurčují i na pohodlné používání v ruce. Programování pokladny je velmi jednoduché pomocí srozumitelného a přehledného MENU. Její obsluhu a účtování zvládnete za pár minut. Buďte skutečně mobilní! Mobilitu hlavně při ambulantním prodeji zajišťuje vyměnitelná baterie bez nutnosti rozebírání pokladny a výdrží až 12 hodin při nepřetržitém účtování. Na dobití baterie jsou třeba jen 3 hodiny. Euro-50TEi Mini CZ je určena hlavně pro menší provozovny a do náročnějších prostředí jakými jsou například tržnice a stánkový prodej. Tento model registrační pokladny patří mezi nejmenší na trhu. Navzdory malým rozměrům má přehledný a dobře čitelný displej pro účtujícího i zákazníka. Spolehlivá a odolná klávesnice je významnou součástí bezproblémového účtování a přispívá k dlouhé životnosti pokladny. Hlavní výhodou je, že se mezi klávesy nedostane žádná nečistota ani voda. Silikonová pryž, ze které jsou velké přehledné klávesy vyrobené, je příjemná i na dotek.

Odolná mobilní pokladna s vynikajícími vlastnostmi pro: malé obchodní provozovny, potraviny, řeznictví, kadeřnictví, wellness centra, kosmetická studia, tržnice, mobilní prodej, parkoviště, stánky s občerstvením, bufety, půjčovny...

Technické parametry Euro–50TEi Mini CZ

Počet položek zboží: 2 000 (možnost rozšíření až na 10 000)

Počet skupin zboží: 20

Počet pokladníků: 10

Počet úrovní DPH: 7

Počet znaků v názvu PLU: 42

Textové logo: max. 11 řádků

Počet znaků v řádku loga: 42/21 (normal. znaky / znaky dvojité šířky)

Horní textové logo/Dolní textové logo: 9/9 řádků

Grafické logo: ano

Ukládací paměť: eMMC type (min. 4GB)

Uzávěrky: denní, přehledové, intervalové, PLU, DPT, zásuvky

Akumulátor: 2200 mAh/7,4 V

Komunikační rozhraní

I/O porty: 1x USB (OTG), volitelný: RS-232(1x/2x), Peněžní zásuvka

Konektivita: WI-FI

Peněžní zásuvka, váhy, snímač čárových kódů, platební terminál, externí klávesnice: ano (zaleží od I/O portů)

Součástí balení je instalační software. Záruka je 24 měsíců.

• Snadné ovládání
    • Nemá sklad zboží jako předešlé verze